Sojusz Lewicy Demokratycznej

Struktura regionalna - województwo: Warmińsko-mazurskie

  • Struktura Regionalna Warmińsko-Mazurskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej:

Członkowie Rady Wojewódzkiej SLD województwa warmińsko-mazurskiego

  1. Adamiec Bazyl - powiat piski
  2. Chrostowska Teresa - powiat olsztyński
  3. Dracewicz Dariusz - powiat ełcki
  4. Dziedzioło Hanna - Sekretarz RW - powiat Olsztyn Miasto
  5. Hodyra Romuald - powiat olsztyński
  6. Iwańczuk Leszek - powiat Elbląg Miasto
  7. Jankowska Ewa - powiat gołdapski
  8. Jurewicz Teresa Barbara - powiat szczycieński
  9. Kacprzycki Krzysztof - powiat Olsztyn Miasto
  10. Kastrau Grzegorz - powiat ostródzki
  11. Kłodnicka Grażyna - powiat iławski
  12. Kordecki Kazimierz - powiat działdowski
  13. Kosek Stanisław - powiat ostródzki
  14. Kowalczyk Dariusz - powiat giżycki
  15. Krzemiński Henryk - powiat węgorzewski
  16. Kulasek Marcin - powiat Olsztyn Miasto
  17. Lewandowski Janusz - powiat olsztyński
  18. Majcherek Edward - powiat bartoszycki
  19. Maliszewski Krzysztof - powiat nidzicki
  20. Mańkut Władysław - Przewodniczący RW - powiat Elbląg Miasto
  21. Nowak Janusz - powiat Elbląg Miasto
  22. Pańczuk Andrzej - powiat braniewski
  23. Pec Cezary - powiat ostródzki
  24. Piekart Sylwia - powiat lidzbarski
  25. Pieniak Jarosław - powiat kętrzyński
  26. Poddubiuk Artur - powiat lidzbarski
  27. Przyborowski Wincenty - powiat braniewski
  28. Rawinis Czesław - powiat gołdapski
  29. Sulewski Andrzej - powiat piski
  30. Szałaj Jan - powiat kętrzyński
  31. Szczypiński Zbigniew - powiat olsztyński
  32. Walewski Bartosz - powiat kętrzyński
  33. Węgier Piotr - powiat iławski
  34. Woźniak Marcin - powiat iławski
  35. Wypych Jan - powiat działdowski
  36. Zając Andrzej - powiat mrągowski
  37. Ziłotin Aleksander - powiat braniewski

Członkowie Zarządu Wojewódzkiego SLD województwa warmińsko-mazurskiego

  1. Mańkut Władysław - Przewodniczący RW - powiat Elbląg Miasto
  2. Dziedzioło Hanna - Sekretarz RW - powiat Olsztyn Miasto
  3. Pec Cezary - Wiceprzewodniczący RW - powiat ostródzki
  4. Pieniak Jarosław - Wiceprzewodniczący RW - powiat kętrzyński
  5. Szczypiński Zbigniew - Wiceprzewodniczący RW - powiat olsztyński
  6. Adamiec Bazyl - powiat piski
  7. Jankowska Ewa - powiat giżycki
  8. Kacprzycki Krzysztof - powiat Olsztyn Miasto
  9. Kordecki Kazimierz - powiat działdowski
  10. Kulasek Marcin - powiat Olsztyn Miasto
  11. Nowak Janusz - powiat Elbląg Miasto
  12. Poddubiuk Artur - powiat lidzbarski
  13. Przyborowski Wincenty - powiat braniewski
  14. Węgier Piotr - powiat iławski
  15. Gieda Grzegorz - przewodniczący FMS

Członkowie Wojewódzkiego Sądu Partyjnego

  1. Gugała Robert - Przewodniczący - powiat olsztyński
  2. Majcherek Edward - powiat bartoszycki
  3. Wypych Jan - powiat działdowski

Członkowie Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej

  1. Smolis Leszek - Przewodniczący - powiat olsztyński
  2. Osadowska Małgorzata - powiat Elbląg Miasto
  3. Piekart Sylwia - powiat lidzbarski
  4. Puliński Roland - powiat Olsztyn Miasto
  5. Waruszewski Roman - powiat iławski
  • Członkowie Warmińsko-Mazurskiej Organizacji Wojewódzkiej SLD we władzach krajowych Sojuszu:

Rada Krajowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej

  1. Mańkut Władysław - Członek Zarządu Krajowego - powiat Elbląg Miasto
  2. Maliszewski Krzysztof - powiat nidzicki
  3. Szczypiński Zbigniew – powiat olsztyński
  4. Woźniak Marcin - powiat iławski

Krajowy Sąd Partyjny

  1. Pec Cezary - powiat ostródzki

Krajowa Komisja Rewizyjna

  1. Grzegorz Kastrau - powiat ostródzki